субота, 12 листопада 2016 р.

Адаптація першокласників

    Початок навчання дитини у школі - складний і відповідальний етап у її житті, адже відбувається багато змін. Це не тільки нові умови життя та діяльності - це й нові знайомства, нові контакти, нові обов’язки. Змінюється соціальна позиція: був дитиною - тепер став школярем, відтепер усе підпорядковується навчанню, школі, шкільним справам. Набуває змін соціальний інститут навчання і виховання : не садочок чи бабуся,  а школа, де навчальна діяльність стає провідною. Адаптація до школи відбувається поступово.
   


08.11.2016 року в НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія» відбулися загальношкільні батьківські збори на тему: «Адаптація першокласників».
Заступник директора з НВР Грузін Валентина Володимирівна, практичний психолог Денисова Ольга Олександрівна та медична сестра Соловйова Катерина Миколаївна розповіли батькам про те, як триває адаптація учнів перших класів до умов шкільного життя  і зазначили, що  у нашому закладі рівень адаптованості першокласників високий.
                                                                                                 
Заступник директора з НВР Грузін В.В.
День української писемності та мови в початковій школі

Ми - українці,мова в нас співуча,
Як роса на сонці, мов сльоза пекуча.
Ми ж бо свого роду сьогодення світле -
Збережемо мову чисту і привітну.
Мову треба вчити, мову треба знати,
бо вона священна, як мир, хліб і мати.
9 листопада в початковій школі провели різні заходи до Дня української писемності та мови. Класні керівники 3-4 класів розповіли дітям про видатних діячів – Нестора Літописця та Петра Яцика, з чиїми іменами пов'язаний цей день та провели диктанти.
Заступник директора з НВР Грузін В.В.




Тиждень знань безпеки життєдіяльності
Тиждень знань безпеки життєдіяльності « Легко вогник запалити, та не легко загасити» пройшов у нашій школі.
Класний керівник 1-А класу Теленкова Л. І. провела гру-бесіду «Причини виникнення пожежі». Першокласники поглибили свої знання про причини виникнення пожеж, вчилися цінувати людське життя та берегти своє здоров’я.

Діти з задоволенням відгадували загадки, слухали віршовану казку та брали участь у грі-змаганні «Яким має бути пожежний».