пʼятниця, 7 грудня 2018 р.

Нам не забути днів війни

Дуже швидко, мов весняні струмки, збігають роки. Квітнуть дерева, половіють хліба, приходять у світ нові покоління. Але не старіє, не зникає пам’ять про страшну війну. Вона живе у спогадах ветеранів, у книжках, у фільмах, у меморіальних монументах та цвинтарях, пильно дивиться на нас зі стендів музеїв. Цю мужню  величну пам’ять надійно оберігає народ, передаючи як святиню у спадщину поколінням.
До 75 річниці з Дня визволення Знам’янки від нациських загарбників учителі початкових класів Горб Л.В., Довгаленко Л. Г., Зикова Н. О., Теленкова Л. І. провели інформаційну хвилину «Нам не забути днів війни». Учні переглянули відеофільм про визволення нашого міста, здійснили віртуальну подорож до Міського краєзнавчого музею. Бібліотекар Резніченко О. О. розповіла дітям про книги, в яких описано події визволення нашого міста та прочитала уривків з них.
Нема такого міста чи села, гаю чи поля, де б не пролилася кров українських воїнів, де б не проявилась їх мужність і відвага. Більшість ветеранів уже відійшли в інший світ. Тож будемо вчити молоде покоління пам’ятати і шанувати подвиг наших воїнів.


 

 

 

Будемо волонтерами

У всьому світі 5 грудня відзначають День волонтера. Свято було засноване  в 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. В Україні волонтерський рух почався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну.
Завдяки  старанням волонтерів, десятки, якщо не сотні тисяч людей отримують  необхідну допомогу. Волонтери допомагають дітям і дорослим, вони піклуються про здоров’я людей і тварин, їх комфорт і безпеку.
В цьому навчальному році учні початкових класів крокують Стежинкою Добра: залучаються до добрих справ. Ось учні других і третіх класів (класні керівники Горб Л. В., Довгаленко Л. Г., Зикова Н. О., Теленкова Л. І.) вирішили долучитись до благородних справ волонтерів. Сьогодні вони взяли участь у шкільній акції «Нагодуй пташку»: виготовили годівничку, принесли їжу для пташок.
Кожна зроблена добра справа дітей – це ще одна краплинка милосердя та любові у їхніх сердечках. 







Ми - громадяни України

Щоб виховати гідного громадянина своєї держави, потрібно змалку прищеплювати дітям любов до країни, в якій народились та живемо, показувати її багатства, красоти і гідних, шанованих людей. Тому, проводячи виховний захід 7 грудня, класні керівники Теленкова Л. І., Горб Л. В., Довгаленко Л. Г., Зикова Н. О. поставили за мету  дати поштовх до самовдосконалення маленької людини, здатної гідно існувати і само реалізуватися за складних реалій XXI століття, поштовх для формування соціально компетентного, активного, відповідального громадянина й патріота України.
Малята виконали вправу «Передай по колу посмішку», створювали асоціативний кущ до слова «Україна», провели мозковий штурм «Від чого залежить щастя людини?», переглянули  презентацію та відеоролик «Ми – громадяни України».

 

 

Акція "Чисте місто"

Мета заходу, проведеного 5 грудня до Дня місцевого самоврядування,-пропагування основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції та реалізації лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління - майбутнього нації та участь в акції по збиранню пластикових кришок, використаних батарейок.
Учні початкових класів (класні керівники Горб Л. В., Довгаленко Л. Г., Зикова Н. О., Теленкова Л. І.) слухали розповідь учителів про День місцевого самоврядування. Під час дискусії «Що я можу сам зробити у класі, у школі, у місті?» діти пропонували багато цікавих та посильних для них справ: доглядати за квітами, годувати пташок взимку, збирати та здавати пластикові кришечки, використані батарейки. Потім малята дізналися, яку небезпеку для здоров'я та довкілля приносять викинуті пластикові кришечки, використані батарейки.
Учні вирішили брати участь в акції «Чисте місто», збирати пластикові кришечки, використані батарейки.